З 5 по 8 вересня 2012 року в Національному Комплексі «Експоцентр України» відбулася XXIV Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок досягнень народного господарства – «АГРО-2012». Яка заслуговує всесвітнього визнання ось вже багато років, як найбільше і перспективне загальнодержавний захід в агропромисловому комплексі України. Організатор виставки: Міністерство аграрної політики та продовольства України.

 

У виставці взяли участь 400 підприємств, фірм, компаній з 24 регіонів України та Автономної Республіки Крим, іноземні компанії з 21 країни світу.

Приватне підприємство «Метал-Макс» взяло участь на ряду з такими великими компаніями аграрної промисловості як Корпорація «Агро-Союз», «Dinamica Generale», «КУН-Україна», «Лозовський Ковальського-механічний завод», «Червона зірка», «агробудівельний альянс «Астра», НПП «БЕЛОЦЕРКОВМАЗ», НПФ «Бровафарма», Компанія «КОНКОРД», «Інтерагротек», «Маскіо-Гаспард Україна», «НoвоФарм», «Шауманн Агрі УА», «Бондіолі і Павезі Україна», «Агротехсоюз », фірма« 1С »,« АБІ Україна »,« Украгролізинг »,« Хавестер »,« НПП «Укрзооветпромпостач», «Укрветпромпостач», «Ростсільмаш», «Хорда груп», «Агріматко-Україна», «Біо-Тест -лабораторія »,« Біомін Україна »,« КРЕМІКС »,« Wesstron »,« Харківський Тракторний Завод »,« Хімагромаркетинг », і т.д. Також, були представлені колективні експозиції з Білорусії, Німеччини, Китаю, Польщі.

Підприємство продемонструвало новітні розробки обладнання для свинарства:

• Верстати для опоросу;

• Верстати для індивідуального утримання;

• Бокси для опоросу і відгодівлі;

• Годівниці.

Під час виставив Приватне Підприємство «Метал-Макс» заявило про себе як про компанію європейського рівня, про що свідчить якість продукції та обслуговування клієнтів.