Про нас

Історично склалося, що в Україні сільське господарство є основним видом людської діяльності, а в наш час – це одна з провідних галузей української економіки. Сільське господарство – це не тільки вирощування різних культур і плодових дерев, воно є складовою частиною всього натурального господарства України.

 

Взявши до уваги постійно зростаючий інтерес нашої держави до цього сектора економіки, можна простежити позитивну тенденцію розвитку ще однієї складової частини натурального господарства України – тваринництво. У тому числі, що займає в ньому величезну нішу – свинарство. В даний момент, проводячи моніторинг рівня розвитку свинарства в європейських країнах, підприємство «Метал-Макс» розробляє і виробляє обладнання з урахуванням останніх нововведень в даній галузі. Використання станків для годування, опоросу і утримання свиноматок дозволяє збільшити поголів’я, а значить підняти рівень розвитку свинарських ферм в Україні.
Підприємство «Метал-Макс» з 2009 року бере активну участь у розробці та впровадженні сучасних технологій для обладнання свинарських ферм різними видами станків, використовуючи позитивний досвід західних фірм-виробників.

 

Свинарські господарства України та ближнього зарубіжжя, що використовують в даний момент станки нашого виробництва, вже змогли підвищити свої ключові показники приросту і віддачі в натуральному вираженні на третину і більше за такий невеликий проміжок часу, підтверджуючи тим самим високу ефективність від впровадження та швидкий термін окупності обладнання «Метал-Макс».
Також одним з основних аргументів на користь придбання нашої продукції, будь-то станок  для опоросу, або ємкість для зберігання рідин, або будь-яка металоконструкція, є постійний контроль якості випущених нами виробів, що підтверджується їх терміном служби. Постійні клієнти відмічають також багатогранність сфер застосування продукції.

 

Основними напрямками виробничої діяльності «Метал-Макс» є:
Розробка і виробництво станків європейської якості для обладнання свинарських ферм і господарств;
Підготовка документації та виготовлення металоконструкцій, для застосування у різноманітних  галузях економіки;
Проектування і виробництво різноманітних ємкостей і силосів;
Послуги з металообробки.

 

Еаким чином, коротко сповістивши Вас про діяльність нашого підприємства, пропонуємо Вам ознайомитися з нашою діяльністю докладніше, відвідавши розділ «Продукція». Завжди раді придбати у Вашій особі нових партнерів.
Бажаємо Вам успіхів!