Головна Новини Про нас Контакти Каталог

Понеділок – П’ятниця

З 9.00 – 18.00

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Обладнання для групового утримання, дорощування і відгодівлі свиней

Обладнання для групового утримання свиноматок тип 2

Обладнання для групового утримання свиноматок тип 3

Однією з найзручніших конструкцій групового утримання свиней є бокси. Вони призначені для розподілу робочого простору на окремі зони.

Можуть бути виготовлені з пластикової дошки або металевої конструкції.
Компанія «Метал-Макс» проектує, виготовляє та встановлює бокси:

  • для дорощування;
  • для утримання супоросних свиноматок;
  • для відгодівлі свиней;
  • утримання хряків.

Замовити обладнання для утримання свиней

 

Металева конструкція боксів складається з труб діаметром 42; 33,7; 25 мм, листа товщиною 8,5 мм. Після зварювальних робіт, готові конструкції піддаються гарячому цинкуванню.

Дані бокси економні та зручні під час монтажу. Конструкція, за бажанням клієнта, може бути виготовлена будь-якого розміру. А також оснащена коритом з нержавіючої сталі з роздільниками.

Як показує досвід багатьох успішних господарств, саме таке утримання поголів’я, спрощує механізацію праці, скорочує витрати будування та в кінцевому результаті значно здешевлює продукцію.

Обладнання для утримання свиноматок

Основні принципи благополуччя тварин визначають умови, яких необхідно дотримуватись у виробництві. 

До них відносяться: 

  • забезпечення прісною водою та кормами, що покривають потреби з точки зору зростання та розвитку, здоров’я та життєздатності;
  • забезпечення комфортного житлового простору; 
  • можливість укриття та оптимальні умови навколишнього середовища;
  • забезпечення профілактики, профілактики, швидкої діагностики та ефективного лікування; усунення стресових факторів; забезпечення достатнього життєвого простору та соціального балансу у групі.

Комфорт утримання свиноматок

Загони для свиноматок повинні бути виготовлені з відповідних матеріалів, прийнятних для контакту з тваринами, і легко очищатися і дезінфікуватися.

Підлога в свинарниках повинна бути міцною, рівною, стійкою, з гладкою, неслизькою поверхнею. Твердий, абразивний і слизький бетон і решітчасті підлоги можуть негативно впливати на кінцівки свиноматок і погіршувати їх самопочуття.

Гратчасті підлоги пов’язані з підвищеною частотою кульгавості у свиноматок, особливо після перегрупування під час фази ієрархічної боротьби. При використанні ґратчастих підлог стадо має бути оновлено особинами, що характеризуються високою стійкістю до кульгавості.

Дізнатися ціну та зробити замовлення ви можете за телефоном
+38 (066) 125 63 22

+38 (096) 603 89 30

 

АДРЕСА

Кіровоградська обл.
м.Олександрія
вул. Йохансона 1

Щоб вирощувати свиней, Вам потрібне безпечне місце, щоб утримати їх (загони чи пасовища), станки для запліднення, годівниця, поїлка, обладнання для групового утримання, жолоба і корита.

У Метал-Макс ми поставляємо комплексні рішення для свиноферм, призначені для оптимізації робочого процесу на всій фермі, повного огляду, чудового добробуту тварин, високого рівня біобезпеки та відмінних умов праці. Ми проектуємо та поставляємо комплексні свинокомплекси.

Комплексні обладнання для свиноферм

У свиноматок должна быть свобода передвижения – в частности возможность лечь, встать и лечь, а также зрительный контакт с другими животными. Показано, что лишение животных движения и возможности поворачиваться отрицательно сказывается на их полноценности и общем самочувствии. 

Ограничение «жизненного пространства» может привести к нарушению некоторых жизненных функций, вызывая неестественное поведение и неблагоприятные физиологические изменения. Невозможность нормально себя вести (двигаться, комфортно лежать и вставать) также является причиной поражения организма (вульвы, молочной железы), особенно на завершающем сроке беременности.

Устаткування свиноферми

Введення групового вмісту супоросних свиноматок з 4 тижня після запліднення до 1 тижня перед опоросом було в першу чергу спрямоване на поліпшення умов утримання свиноматок. Використання групового вмісту поросних свиноматок не є новим рішенням і, крім ЄС, застосовується і в інших країнах. Наявні дані підтверджують, що груповий вміст поросних свиноматок не обов’язково знижує продуктивність.

Використовувані системи утримання свиноматок мають переваги і недоліки, зокрема з погляду на тварин. Ефективне використання приміщень, нижчі виробничі витрати та простіший контроль тварин є аргументами на користь інтенсивного виробництва. Не забудьте забезпечити, де це можливо: можливість індивідуального спостереження за свиноматкою, точне годування, достатня кількість та якість простору, фактори, що зводять до мінімуму агресію, травми та страждання. Правильно створене середовище утримання може дозволити використати виробничий потенціал племінних свиноматок.

Відтворити відео

ЗВЯЖИСЯ З НАМИ