+38 (066) 125 63 22

+38 (096) 603 89 30

Понеділок – П’ятниця

З 9.00 – 18.00

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Понедельник- Пятница

З 9.00 – 18.00

Доставка
Украина / Кировоград / Александрия

RUS / UA

Про нас | Метал-Макс

Історично склалося, що в Україні сільське господарство є основним видом людської діяльності, а нині – це одна з провідних галузей української економіки. Сільське господарство – це не лише вирощування різних культур і плодових дерев, воно є складовою частиною усього натурального господарства України.

Взявши до уваги постійно зростаючий інтерес нашої держави до цього сектора економіки, можна простежити позитивну тенденцію розвитку ще однієї складової частини натурального господарства України – тваринництво. У тому числі що займає в нім величезну нішу – свинарство. 

Нині, проводячи моніторинг рівня розвитку свинарства в європейських країнах, підприємство “Метал-Макс” розробляє і робить устаткування з урахуванням останніх тенденцій в галузі. Використання станків для годування, опоросу і утримання тварин дозволяє збільшити поголів’я, тобто підняти рівень розвитку свинарських ферм в Україні.

Відтворити відео

Устаткування для свиноферм

Підприємство “Метал-Макс” з 2009 року активно бере участь в розробці і впровадженні сучасних технологій для устаткування свинарських ферм різними видами станків, використовуючи позитивний досвід світових фірм-виробників.

Свинарські господарства України і ближнього зарубіжжя, які вже використовують станки нашого виробництва, змогли підвищити свої ключові показники приросту і віддачі в натуральному вираженні на третину. 

Це свідчить про високу ефективність від впровадження і швидкий термін окупності обладнання, яке виготовляє компанія “Метал-Макс”.

Також одним з основних аргументів на користь придбання нашої продукції, будь то чи станок для опоросу, чи ємність для зберігання рідин, чи будь-яка металоконструкція, є постійний контроль якості виробів, що випускаються нами та підтверджується їх терміном служби. 

Постійні клієнти також відмічають багатогранність сфер застосування продукції.

Основними напрямами виробничої діяльності “Метал-Макс” являються:

 • розробка і виробництво обладнання європейської якості для устаткування свинарських ферм і господарств;
 • підготовка документації і виготовлення металоконструкцій, для застосування в різних галузях економіки;
 • послуги з виготовлення металоконструкцій.

Пропонуємо ознайомитися з нашою діяльністю детальніше, відвідавши розділ “Продукція”. Завжди раді співпраці.

ЗВЯЖИСЯ З НАМИ

Залиште свої контакти і ми зателефонуємо

  Максим Вольський
  Генеральний директор

  РОБОЧІ ГОДИНИ

  ПНПТ з 8 ранку до 5 вечора
  СБ – з 9 ранку до 3 вечора
  ВН –
  вихідний

  АДРЕСА

  Кіровоградська обл.
  м.Олександрія
  вул. Йохансона 1

  ЗВЯЖИСЯ З НАМИ