Новини Про нас Контакти Каталог

Понеділок – П’ятниця

З 9.00 – 18.00

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Понеділок – П’ятниця

З 9.00 – 18.00

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Хомути і монтажні пластини

Хомут тип 1

Хомут тип 2

Хомут тип 3

Хомут тип 4

Хомут тип 5

Хомут тип 6

Хомут поилки

Хомути і монтажні пластини – це з’єднувальні елементи, які мають широкий спектр використання, наприклад:

  • Кріплення та герметизації трубопроводів і кабелів жорсткого/гнучкого типу;
  • Професійного кріплення дерев’яних конструкцій та встановлення вікон;
  • Фіксації різноманітних пристроїв.

До того, як були винайдені хомути і монтажні пластини, в промисловості та сантехніці для кріплення використовували дріт. Однак подібний спосіб незручний і має доволі багато мінусів. В результаті дротове кріплення почали удосконалювати і розробили різноманітні хомути.

Устаткування для свиноферм

Без хомутів і монтажних пластин дуже важко уявити велику кількість промислових підприємств. При чому, маючи необхідність їх використання, самі компанії не можуть виробляти дані елементи. Якщо вам потрібні високоякісні хомути і монтажні пластини за вигідною ціною, але де їх придбати ви не знаєте, зверніться до компанії «МЕТАЛ-МАКС».

Зайшовши на сайт metalmax.com.ua ви знайдете широкий асортимент хомутів та монтажних пластин, які виготовлені із високоякісних і міцних матеріалів. Весь запропонований асортимент має високу функціональність та зносостійкість і чудово виконує поставленні завдання. 

Устаткування для свинарства

Звернувшись до «МЕТАЛ-МАКС» ви можете розраховувати на оперативність, якість та професіоналізм. Ваше замовлення буде швидко оформлено і доставлено в будь-яку точку України. Придбаний товар слугуватиме максимально тривалий термін.

Дізнатися ціну та зробити замовлення ви можете за телефоном
+38 (066) 125 63 22

+38 (096) 603 89 30

АДРЕСА

Кіровоградська обл.
м.Олександрія
вул. Йохансона 1

Щоб вирощувати свиней, Вам потрібне безпечне місце, щоб утримати їх (загони чи пасовища), станки для запліднення, годівниця, поїлка, обладнання для групового утримання, жолоба і корита.

У Метал-Макс ми поставляємо комплексні рішення для свиноферм, призначені для оптимізації робочого процесу на всій фермі, повного огляду, чудового добробуту тварин, високого рівня біобезпеки та відмінних умов праці. Ми проектуємо та поставляємо комплексні свинокомплекси.

ЗВЯЖИСЯ З НАМИ