Головна Новини Про нас Контакти Каталог

Понеділок – П’ятниця

З 9.00 – 18.00

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Двері міжкімнатні нержавіючі

Двері для відокремлення загонів – це значущий елемент в утриманні тварин. Двері встановлюють з метою практичності в облаштуванні свиноферм.

Наявність дверей дозволяє уникати втрати тепла, що позитивно відображається на внутрішній атмосфері приміщення. До того ж такі двері виконують наступні функції:

  • Теплоізоляційну;
  • Шумоізоляційну;
  • Захисну;
  • Роздільну.

Двері виготовлені із корозостійких та надійних матеріалів, а саме: нержавіючої сталі та пластику. Конструкція має каркас із нержавіючої сталі, а внутрішня стінка виконана з пластику, що дозволяє полегшити саму конструкцію.

Придбати двері міжкімнатні

Маючи необхідність придбати такі двері і не знаючи де це зробити, не потрібно засмучуватись. В такому разі зверніться в «МЕТАЛ-МАКС» і там вам гарантовано допоможуть.

Ми займаємося виготовленням дверей за розміром. Звернувшись до представників підприємства, ви можете розраховувати на швидке обслуговування, доставлення покупки по всій Україні та, при необхідності, консультацію по всім необхідним питання що до товару.

Замовити нержавіючі двері

Зайшовши на сайт metalmax.com.ua ви побачите контактні номери телефонів, за якими можна подзвонити та оформити замовлення дверей. Час роботи «МЕТАЛ-МАКС» з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Купуйте металеві двері у нас і через деякий час ви зрозумієте, що зробили правильний вибір.

Дізнатися ціну та зробити замовлення ви можете за телефоном
+38 (066) 125 63 22

+38 (096) 603 89 30

Відео інструкція з монтажу станка для запліднення

АДРЕСА

Кіровоградська обл.
м.Олександрия
вул. Йохансона 1

Оборудование свинофермы

Высококачественное и эффективное оборудование для кормления, загона. У Метал-Макс есть подходящее оборудование для свинофермы. Мы всегда ориентируемся на создание наилучшего конечного результата для клиента.

Для оптимального производства требуется, чтобы оборудование свинофермы было современным, эффективным и простым в использовании, а логистика между различными секциями животноводческого комплекса тщательно продумана.

Вы можете доверить Метал-Макс разработку и установку комплексной свинофермы, которая облегчит вашу повседневную работу.

Відтворити відео

Чтобы выращивать свиней, Вам нужно безопасное место, чтобы удержать их (отряды или пастбища), оплодотворяющие станки, кормушка, поилка, оборудование для группового содержания, желоба и корыта.

Большинство племенных свиней (как хряки, так и свинки) готовы к размножению, когда им исполняется 8 месяцев, и они весят 300 фунтов. Для свинки это сделает ее первый помет, когда ей исполнится год. Возраст хряка может быть ближе к 10 месяцам, особенно если вы хотите, чтобы он размножал свиноматок.

ЗВЯЖИСЯ З НАМИ