Головна Новини Про нас Контакти Каталог

Понеділок – П’ятниця

З 9.00 – 18.00

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Поїлки для свиней

Поїлки для свиней Тип 1

Поїлки для свиней Тип 2

Поїлки для свиней Тип 3

Замовити поїлки для свиней

Якісні поїлки для свиней є однією з найважливіших складових успішного вигодовування цих тварин. Якщо устаткування ферми чи приватного подвір’я буде виконано з дотриманням цієї умови, то це буде сприяти здоровому стану свиней, їх прискореному росту та розвитку.

А догляд за тваринами при цьому буде значно простішим та ефективнішим. Адже завдяки особливостям даної конструкції, тварина завжди отримуватиме чисту та свіжу воду. А щоб втрати води були мінімальними, поїлку встановлюють на 2-2,5 см вище за плече свині.

Важливо також розуміти, що економія на поїлках, якої дотримуються фермери без досвіду, призведе до зменшення ефективності виробництва. Забезпечення приміщення якісним обладнанням навпаки збільшує рівень виробництва та загальний прибуток, що дозволяє швидко окупити вкладені кошти.

Вам потрібні поїлки для свиней?

Якщо вам потрібні якісні сучасні поїлки для свиней, компанія Метал-Макс пропонує вам свою продукцію. Ми виготовляємо надійні та високоефективні поїлки, які легко встановити, просто обслуговувати, включаючи миття та санітарну обробку.

Поїлка – одна з основних та необхідних пристосувань для утримання свиней.

Наявність поїлки дає змогу тварині мати постійний доступ до свіжої води в необхідній кількості. Сама конструкція досить компактна та дає змогу, за необхідності, вводити в воду медикаменти.

Поїлку можна швидко та легко помити, а також здійснити санітарну обробку. А ще, у полки є перевага в тому, що тварина не зможе перевернути її.

Надійна та довговічна якість поїлок

Унікальна конструкція робить клапан самоочисним. Напувалка також має спеціальний сітчастий фільтр, що запобігає засміченню напувалки та засмічення клапана, що може стати причиною його неправильної роботи.

Крім того, тварини не одержують з водою небажаних відходів або бруду. Так як клапанам доводиться багато витримувати, всі рухомі частини виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Це гарантує, що деталі не будуть піддаватися корозії внаслідок тривалого контакту з водою чи іншими інгредієнтами або поживними речовинами, доданими у воду.

Усередині сталевого корпусу є спеціальний клапан, з’єднаний з кулькою, на яку тварина натискає під час пиття. Його рух відкриває клапан, і вода витікає. Точно виготовлені елементи дуже довговічні та міцні, навіть після тривалого використання не буде протікання.

Дізнатися ціну та зробити замовлення ви можете за телефоном
+38 (066) 125 63 22

+38 (096) 603 89 30

 

Відео інструкція з монтажу станка для запліднення

АДРЕСА

Кіровоградська обл.
м.Олександрія
вул. Йохансона 1

Щоб вирощувати свиней, Вам потрібне безпечне місце, щоб утримати їх (загони чи пасовища), станки для запліднення, годівниця, поїлка, обладнання для групового утримання, жолоба і корита.

Це обладнання у свинарстві 🐖 набагато спрощує роботу за доглядом за тваринами – все працює в автоматичному режимі – вода тече з напувалки лише тоді, коли свиня🐖 натискає на ніпель, це економить ваш час та гроші.

Поїлки для свиней – вгамуйте спрагу своєї фермерської свині

Роль води у харчуванні свиней надзвичайно важлива. Напувалка для свиней (простіше кажучи, напувалка або напувалка) забезпечує постійний та необмежений доступ до води – це необхідне обладнання свинарника. Варто пам’ятати, що одна домашня свиня споживає за добу 8-10 літрів води на 100 кілограмів маси тіла, тоді як свиноматка, що лакує, може випивати більше 30 літрів води протягом дня. Племінні свині дуже чутливі до нестачі води – втрата 10% води з організму свині може призвести навіть до загибелі тварини.

Поїлка для свиней, адаптована до кожного свинарника

Вибір відповідної напувалки для тварин залежить насамперед від типу та розміру стада та технічних умов у свинарнику. У нас ви знайдете індивідуальні рішення для ферми. 

Пропонуємо чашкові, ніпельні та автоматичні напувалки з баком найвищої якості для витягів, відгодівлі поросят, свиноматок та свиноматок, а також коритні зрошувачі, а також запчастини та аксесуари для напувалок. Ви можете вибрати з чавуну, нержавіючої та кислотостійкої сталі. Замініть традиційні пластикові миски, миски та фарфорові миски сучасними рішеннями.

Відтворити відео
Напувалки вищого класу для свиней

У магазині Метал-Макс ви знайдете першокласні напувалки для поросят і миски-напувалки для свиней на відгодівлі. Завдяки їм тварини матимуть постійний доступ до якісної води. Напувалки для свиней виготовлені з високоякісних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, стійка до агресивних хімічних речовин, адаптована до контакту з водою. Завдяки цьому, напувалки для поросят будуть безпечні для них у використанні, а також їх легко чистити.

Чашкові напувалки для свиней, поряд з ніпельними напувалками, є найчастіше використовуваними рішеннями для напування свиней. Чашкові напувалки для свиней гранично прості у складанні, мають розбризкувач, який легко відкручується, а завдяки своїй обтічній формі вони ще й захищають тварин від подряпин. Наша пропозиція включає не тільки напувалки для свиней, але й запасні частини, такі як корпус напувалки. Завдяки цьому ми впевнені, що кожен із вас знайде щось для себе в нашому магазині.

Напувалки для свиней – магазин Метал-Макс

Наша пропозиція включає широкий спектр аксесуарів для фермерів, серед яких ви можете знайти напувалки для поросят, станки для опоросу, корита. Напувалки для свиней  Метал-Макс співпрацює лише з перевіреними виробниками, які знаються на сільськогосподарській, тваринницькій галузях. Ми гарантуємо широкий вибір товарів з різними характеристиками, найвищу якість обслуговування, своєчасне виконання замовлень та конкурентоспроможні ціни. Запрошуємо Вас робити замовлення через наш сайт.

ЗВЯЖИСЯ З НАМИ