Головна Новини Про нас Контакти Каталог

Понеділок – П’ятниця

З 9.00 – 18.00

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Бункерна годівниця двостороння для свиней

Бункерна годівниця двостороння із зволоженням

Бункерна годівниця двостороння для дорощування свиней

Бункерна годівниця одностороння для свиней

Бункерні годівниці – це надзвичайно практичні та майже незамінні пристрої для безперервної подачі кормів. Таку назву годівниця отримала через свій принцип роботи. В бункер подається корм, який рівномірно надходить у відсік для годування через невеликі отвори.

Таким чином здійснювати годувальний процес можливо скільки необхідно, в залежності від об’єму пристрою і кількості тварин.

Бункерні годівниці для свиней

Для кожного різновиду тварин бункерні годівниці для відгодівлі мають відповідну конструкцію та розміри. Вони бувають:

• Навісні.

• Підлогові.

Якщо вам необхідні годівниці бункерного типу для групового відгодовування тварин, високої якості і за доступною ціною, але де їх придбати ви не знаєте, звертайтеся в «МЕТАЛ-МАКС». Ця компанія виготовляє годівниці, які оснащені:

• Автоматизованою подачею корму

• Місцями під поїлки;

• Роздільниками місць для годування (вони розробляються з урахування безперешкодного доступу усіх тварин до корму).

Також слід додати, що бункерні годівниці на сайті metalmax.com.ua посилені додатковими ребрами жорсткості, а їх конструкція оснащена зручним регулюванням для можливості дозування корму, в залежності від віку тварин.

Це гарантує їх швидке зростання або набір ваги. Сертифікована нержавіюча сталь, з якої виготовлений товар, не схильна до корозії та окислення. До того ж конструкція кормових автоматів дозволяє використовувати їх, як для дорощування, так і для відгодовування тварин.

Купити годівниці для відгодівлі

Придбавши будь-який товар в компанії «МЕТАЛ-МАКС», ви можете бути впевнені, що він буде зносостійким, функціональним та довговічним. 

Оперативність та професіоналізм – одні з основних переваг фірми. Оформлення замовлення відбувається в максимально стислі терміни, як і доставлення у будь-яку точку України. Вирішивши придбати бункерні годівниці у «МЕТАЛ-МАКС», в майбутньому ви зрозумієте, що зробили правильний вибір.

Замовити годівниці для відгодівлі свиней

Компанія «Метал-Макс» виробляє годівниці бункерного типу для групової відгодівлі тварин. Годівниці мають місця під поїлки, а також роздільники кормомісць, які розроблені з урахуванням вільного доступу тварин до корму.

Конструкція годівниць має зручне регулювання кормового столу для дозування корму в залежності від вікової групи тварин, що є умовою для їх приросту. Посилена додатковими ребрами жорсткості.

Нержавіюча сталь з якої зроблені годівниці сертифікована – не окислюється і не схильна до корозії.

Кормові автомати мають різну конструкцію, використовуються як для дорощування і для відгодівлі поголів’я.

Дізнатися ціну та зробити замовлення ви можете за телефоном
+38 (066) 125 63 22

+38 (096) 603 89 30

АДРЕСА

Кіровоградська обл.
м.Олександрія
вул. Йохансона 1

Щоб вирощувати свиней, Вам потрібне безпечне місце, щоб утримати їх (загони чи пасовища), станки для запліднення, годівниця, поїлка, обладнання для групового утримання, жолоба і корита.

Бункерні годівниці для відгодівлі свиней. Купуйте вигідно у нас 🐖Кращі ціни 🐖Консультація 🐖Гарантія якості

Устаткування свиноферми

Високоякісне та ефективне обладнання для годування, загону. Метал-Макс має відповідне обладнання для свиноферми. Ми завжди орієнтуємося на створення найкращого кінцевого результату клієнта.

Для оптимального виробництва потрібно, щоб обладнання свиноферми було сучасним, ефективним та простим у використанні, а логістика між різними секціями тваринницького комплексу ретельно продумана. Зрештою, ви можете довірити Метал-Макс розробку та встановлення комплексної свиноферми, яка полегшить вашу повсякденну роботу.

Відтворити відео

ЗВЯЖИСЯ З НАМИ