+38 (066) 125 63 22

+38 (096) 603 89 30

Понеділок – П’ятниця

З 9.00 – 18.00

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

UA / RUS

З 5 по 8 вересня 2012 року у Національному Комплексі «Експоцентр України» відбулася XXIV Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок досягнень народного господарства – «АГРО-2012». Яка заслуговує на всесвітнє визнання ось уже багато років, як найбільший і найперспективніший загальнодержавний захід в агропромисловому комплексі України. Організатор виставки: Міністерство аграрної політики та продовольства України.

У виставці взяли участь 400 підприємств, фірм, компаній із 24 регіонів України, іноземні компанії з 21 країни світу.

Компанія «Метал-Макс» взяла участь поряд із такими великими компаніями аграрної промисловості як Корпорація «Агро-Союз», «Dinamica Generale», «КУН-Україна», «Лозівський ковальсько-механічний завод», «Червона зірка», «Агробудівельний» альянс “Астра”, НВП “БІЛОЦЕРКОВМАЗ”, НВФ “Бровафарма”, Компанія “Конкорд”, “Інтерагротек”, “Маскіо-Гаспард Україна”, “НовоФарм”, “Шауманн Агре УА”, “Бондіолі та Павезі Україна”, “Агротехсоюз” », Фірма «1С», «АБІ Україна», «Украгролізинг», «Хавестер», «НВП «Укрзооветпромпостач», «Укрветпромпостач», «Ростсільмаш», «Хорда груп», «Агріматко-Україна», «Біо-Тест лабораторія », «Біомін Україна», «КРЕМІКС», «Wesstron», «Харківський Тракторний Завод», «Хімагромаркетинг», тощо. Також були представлені колективні експозиції з Білорусії, Німеччини, Китаю, Польщі.

Підприємство продемонструвало нові розробки обладнання для свинарства:

• Верстати для опоросу;
• Верстати для індивідуального утримання;
• Бокси для опоросу та відгодівлі;
• Годівниці.
При виставці Приватне підприємство «Метал-Макс» заявило про себе як про компанію європейського рівня, про що свідчить якість продукції та обслуговування клієнтів.

АДРЕСА

Кіровоградська обл.
м.Олександрія
вул. Йохансона 1

ЗВЯЖИСЯ З НАМИ