Новини Про нас Контакти Каталог

Понеділок – П’ятниця

З 9.00 – 18.00

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Понеділок – П’ятниця

З 9.00 – 18.00

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Будівельні риштування (будівельні ліса)

Будівельні риштування (ліса) – це обладнання, на якому можуть розміщуватись робітники та матеріали під час монтажних, будівельних та інших робіт. Застосовуватися вони можуть, як зовні будівлі, так і в середині. Найчастіше та найнадійніше будівельні риштування (ліса) виготовляються з металу.

Раніше будівельні риштування (ліса) могли використовуватись лише один раз і виготовлювались з круглого або обробленого лісу (від цього пішла їх назва). В плані конструкції сучасні будівельні риштування являють собою просторову каркасну систему, що виконана з металевих елементів. Завдяки цьому допускається їх використання незалежно від рельєфу місцевості та обрисів споруд.

Вам потрібні будівельні ліса?

Якщо вам необхідно придбати якісні будівельні риштування (ліса) за доступною ціною, але де це зробити Ви не знаєте, рекомендуємо звернутись в «МЕТАЛ-МАКС». Це підприємство спеціалізується на виготовленні металевих виробів та конструкцій високої якості, в тому числі лісів для будування.

На сайті metalmax.com.ua ви можете знайти багато різноманітних виробів з металу, в тому числі виготовлені з якісних матеріалів будівельні риштування. Метали, з яких роблять ліса для будування, мають всі необхідні сертифікати якості. Це означає, що експлуатаційний термін товару достатньо довгий і він не схильний до окислення чи корозії.

Будівельні ліса з доставленням від МЕТАЛ-МАКС

«МЕТАЛ-МАКС» має репутацію порядної компанії і гарантує високу якість будь-якого товару з свого сайту. Також ви можете розраховувати на демократичну ціну від виробника, швидке оформлення замовлення і доставку по всій території нашої країни. Ви залишитесь задоволені якістю придбаного товару.

Дізнатися ціну та зробити замовлення ви можете за телефоном
+38 (066) 125 63 22

+38 (096) 603 89 30

Купити риштування в Києві ⏩ компанія «МЕТАЛ-МАКС» ⭐ Вартість риштування для робіт на висоті в Україні ⚡ Замовити риштування за найкращими цінами ✔️

ЗВЯЖИСЯ З НАМИ