Новини Про нас Контакти Каталог

Понеділок – П’ятниця

З 9.00 – 18.00

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Понеділок – П’ятниця

З 9.00 – 18.00

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Бункер зерновий

До сезону збирання врожаю дуже важливо підготуватись, через те, що період збору досить короткотривалий за термінами. Для того, щоб уникнути втрат у кількості та якості сільськогосподарських культур треба придбати різноманітне приладдя спеціального призначення, серед якої знаходяться зернові бункери.

Вам потрібен бункер зерновий?

Накопичувальний зерновий бункер – це металоконструкція, яка дуже важлива для елеваторів, комбікормових та насіннєвих заводів під час обробки зерна, після його збору. Бункер зерновий використовується для тимчасового зберігання:

 • Комбікорму;
 • Різноманітних зернових культур;
 • Сипких продуктів;
 • Гранул.

Після зберігання в зернових бункерах, їх вміст вивантажується на транспорт.

Бункер зерновий з доставленням від МЕТАЛ-МАКС

Зернові культури та інші сипучі продукти можуть зберігатися як тимчасово, так і тривало. Існує три типи конструкцій бункерних зернових накопичувачів:

 • З прямим дном;
 • Конусні;
 • З внутрішнім конусом.

В бункерах для зберігання зерна підтримуються оптимальні умови температурного режиму та вологості. Завдяки цьому врожай може знаходитись в них середньостроково чи навіть довгостроково. Також дані конструкції забезпечують захист продукції від різноманітних шкідників.

Зерновий бункер в Україні

Якщо ви маєте необхідність в придбанні якісних зернових бункерів по демократичній ціні, але не знаєте де краще їх придбати, щоб не помилитися, слід звернутись в «МЕТАЛ-МАКС». Придбавши бункер зерновий в даній компанії, ви зможете розраховувати на наступні переваги:

 • Зручну та надійну експлуатаційну конструкцію;
 • Відсутність налипання продукції на поверхнях під час вивантаження;
 • Вентилювання;
 • Регулювання температурного режиму;
 • Захист продукції від грибка, комах, гризунів та інших шкідників.

Слід зазначити, що бункер зерновий, який ви придбали на сайті metalmax.com.ua  буде виготовлений з якісної і сертифікованої нержавіючої сталі. Бункери зернові, які виготовлені компанією «МЕТАЛ-МАКС» не схильні до окислення та корозії.

Бункер зерновий від «МЕТАЛ-МАКС» зносостійкий і здатний функціонувати тривалий час. Одними з основних переваг компанії є професіоналізм, оперативність обслуговування та якість товару.

Замовлення оформляється дуже швидко, оплата здійснюється будь-яким зручним для вас способом, а доставлення можлива по всій Україні. Здійснивши придбання товару в «МЕТАЛ-МАКС» ви зрозумієте, що не помилились.

Дізнатися ціну та зробити замовлення ви можете за телефоном
+38 (066) 125 63 22

+38 (096) 603 89 30

Купити зерновий бункер в Києві ⏩ компанія «МЕТАЛ-МАКС» ⭐ Зернові бункери купити за вигідною ціною з доставкою по Україні⚡ Замовити металевий зерновий бункер за найкращими цінами 

Компанія Метал-Макс ⚡запустила новий продукт, щоб ви могли зберегти не лише ваше зерно, а й ваші гроші! ⚡Купити оптом та в роздріб в Києві металеві зернові бункери

ЗВЯЖИСЯ З НАМИ