Новини Про нас Контакти Каталог

Понеділок – П’ятниця

З 9.00 – 18.00

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Понеділок – П’ятниця

З 9.00 – 18.00

Доставка
Україна / Кіровоград / Олександрія

Паркани металеві

1) Паркани компанії “Метал-Макс” виготовляються з металу, за розмірами замовника, його бажаннями щодо форми та кольору.

2) Паркани виробництва компанії “Метал-Макс” мають міцну конструкцію, так як їх проектують досвідченні інженери-технологи.

3) Якщо у Вас є труднощі із обранням розміру парканів на вашій території, то компанія “Метал-Макс” допоможе вам з цим. Наші працівники мають 10 літній стаж роботи з розробки, виготовлення та улаштування парканів. Вам буде надано кваліфіковану допомогу у підборі розміру, форми відповідно ділянки.

4) Виготовлені  паркани, миються  спеціальною речовиною перед ґрунтуванням та фарбуванням. Дана технологія дозволяє ґрунту та фарбі міцніше триматися, а паркану довготривале використання.

5) Всі паркани компанії “Метал-Макс” фарбуються спеціальною фарбою вищого сорту німецького виробництва. Зазначена фарба закуповується по спецзамовленню, і як було сказано вище, фарбується саме тим кольором  який обрав замовник.

Ми завжди дбаємо про кожного клієнта, надаємо їм професійну консультацію, приклади наших робіт, своєчасне виконання замовлення. Компанія “Метал-Макс” – це якість та надійність, це швидкість та відповідальність, тому замовивши продукцію нашої компанії один раз, ми впевненні, що Ви будете задоволені нашою співпрацею.   

Дізнатися ціну та зробити замовлення ви можете за телефоном
+38 (066) 125 63 22

+38 (096) 603 89 30

АДРЕСА

Кіровоградська обл.
м.Олександрия
вул. Йохансона 1

Металевий паркан від виробника. Купити металевий паркан за дуже хорошою ціною під ключ в Україні. Зателефонуйте нам та отримайте Вигідну ціну на металеві паркани ☎️ +38 066 125 63 22

У Метал-Макс ми поставляємо комплексні рішення для свиноферм, призначені для оптимізації робочого процесу на всій фермі, повного огляду, чудового добробуту тварин, високого рівня біобезпеки та відмінних умов праці. Ми проектуємо та поставляємо комплексні свинокомплекси.

Устаткування свиноферми

Високоякісне та ефективне обладнання для годування, загону. Метал-Макс має відповідне обладнання для свиноферми. Ми завжди орієнтуємося на створення найкращого кінцевого результату клієнта.

Для оптимального виробництва потрібно, щоб обладнання свиноферми було сучасним, ефективним та простим у використанні, а логістика між різними секціями тваринницького комплексу ретельно продумана. Зрештою, ви можете довірити Метал-Макс розробку та встановлення комплексної свиноферми, яка полегшить вашу повсякденну роботу.

Відтворити відео

ЗВЯЖИСЯ З НАМИ